Moje cesta k ajurvédě byla relativně dlouhá.

Jak to doopravdy bylo? Moje první dovolená na Srí Lance byla v roce 2008. Jela jsem tam sama, za moji pratetou, která se rozhodla, že na SL bude žít. Využila jsem volna přes vánoční svátky a strávila na Srí Lance téměř tři týdny. Když jsem přijížděla do vesnice a blížila se blíž a blíž k cíli, měla jsem pocit, že se svět za mnou uzavírá a trošku mě popadla panika, co v takové džungli budu tak dlouho a sama dělat.

K tetě na druhý den přijela kamarádka Soňa, bylo ji o 34 let víc, jak mne, takže "babsi". Kdo měl větší strach s kým bude následující týdny nuda byla spíš ona. 

Po chvíli, co jsme se oťukaly, jsme propařily dalších deset let života, než nás bohužel opustila. Nikdy nezapomenu, děkuji Ti, byla to s tebou jízda.

Díky Soni vznikl tento web, díky ní mám tuto životní náplň a poslání předávat zkušenosti s ajurvédskou medicínou dál.

V roce 2008 jsem ajurvédu nepoznala, za to jsem poznala Srí lanku a místní pivo Lion. 

Dalších několik let jsem napjatě a se zájmem poslouchala Soniny historky z ajurvédských pobytů a hlavně sledovala, jak ve svém věku je fit a co všechno zvládne.

Říkala mi: „Jednou až budeš mít víc peněz a budeš ta unavená manažerka, tak si to taky dopřeješ.“

Tak jsem doufala, že to bude brzy.....trvalo to deset let.....

A objevila jsem se jako unavená manažerka farmaceutické firmy na 14ti denním pobytu na ajurvédě. Konečně. A Soňa byla u toho.

Vy nemusíte čekat tak dlouho, jako já.

Holt někdy je třeba dozrát do bodu, kdy si člověk uvědomí, že si to zaslouží...

Uvědomuji si to každým rokem a dopřávám si pravidelně 14ti denní pobyt na ajurvédě, už si nedokáži představit, že bych vynechala.

A Soňa je tam pořád se mnou.